Velký Ořechov - Racková

6:1

Sestava VO: Minařík Vl. (Sedlář A.) - Svízela L., Minařík M. (Záchvěj), Zábojník, Baďura(Talaš) - Talášek, Minařík T., Sedlář D., Kůra J. - Maňásek(Svízela D.), Kopl(Juřík)

Góly VO: Maňásek 2x, Kůra, Kopl, Minařík T., Svízela L.

Pouťový zápas se hrál tradičně v neděli v 10:15 před početným publikem. Ořechovští byli od začátku lepším týmem a Rackovou téměř nepouštěli na dostřel branky. Jako první se prosadil Maňásek, který přehodil brankáře po odraženém míči. Druhý gól nedlouho po té vstřelil ze standardní situace Kůra.

Poté se chvíli Warriors nemohli prosadit, ale ke konci poločasu zaúřadovali hned 2x Tomáš Minařík s Pavlem Koplem. Nejprve Kopl nabil za vápno Minaříkovi, který technicky uklidil k tyči a poté si role vyměnili a z jasné situace ve vápně se prosadil nikým neatakován Kopl. Do kabin se tam mohlo jít s jasným výsledkem 4:0.

Do druhého poločasu nastoupili Juřík místo Kopla a Talaš místo Baďury. Ořechov byl nadále lepší, ale již se tak střelecky nedařilo. 20 minut do konce přidal pátý gól opět po odrazu Maňásek. Poté přišla další vlna střídání a na hřiště postupně přišli Svízela, Záchvěj a i náhradní brankář Adam Sedlář. Hra se trošku uvolnila a vyrovnala a Warriors dovolili soupeři alespoň čestný úspěch. Ke konci si poté ještě se soupeřovou obranou pohrál Stoper Lukáš Svízela a stanovil tak konečné skóre 6:1.

Děkujeme početným fans i ULTRAS za podporu. Příští týden hrajeme v sobotu v Březnici.