Velký Ořechov - Dobrkovice

3:1

Sestava VO: Minařík Vl. - Svízela L., Minařík M., Zábojník (Kůra), Baďura - Talášek, Kostelník(Talaš), Svízela D., Sedlář D. - Maňásek(Juřík.), T. Minařík

Góly VO: Kostelník, Minařík T., Maňásek

Tradiční derby se sousedními Dobrkovicemi začalo pro domácí Warriors velmi dobře, když se Kostelníkovi podařilo po přesném centru Taláška předskočit bránícího hráče a dát nejrychlejší gól tohoto ročníku již po 30-ti vteřinách po úvodním hvizdu. Ořechovští a speciálně Kostelník pak spálili v dalším průběhu poločasu ještě minimálně 3 gólové šance a nechávali hosty stále ve hře. Až u konce poločasu zachoval klid v koncovce Tomáš Minařík a prostřelil hostujícího brankáře. Do kabin se tak šlo za stavu 2:0.

Druhý poločas se Warriors snažili zápas rozhodnout a v klidu dohrát. To se podařilo Maňáskovi, který si udělal z tří protihráčů kužely a střelou zpoza vápna přehodil dobrkovského brankáře. Hosté se snažili alespoň korigovat výsledek, což se na konci zápasu podařilo, když krásným gólem ze 40-ti metrů nachytal Minaříka na hruškách dobrkovský útočník.

Děkujeme fans i Ultras za přízeň. Příštím zápasem pro Warriors končí tato část sezony v dalším sousedském derby s Doubravami.