Velký Ořechov - Racková

6:1

Góly VO: Kůra, Sedlář, Minařík M, Juřík R., Svízela, Juřík J.

Sestava VO: Sedlář A. - Kostelník, Baďura, Kůra, Mahdal - Minařík M, Maňásek, Sedlář(Juřík J.), Svízela - Juřík R.(Talaš), Minařík T. (Grossert)

První mistrovské utkání začalo za krásného letního počasí ve Velkém Ořechově. Domácí začali svižně a hned na začátku si vytvořili několi šancí. Jako první se do střelecké listiny zapsal obránce Kůra, který přesně umístil za záda bezmocného brankáře hostí svůj nepřesný centr. Hosté vzápětí odpověděli po hrubé chybě Mahdala. Poté se již prosazovali jen domácí. Do konce poločasu to stihli Sedlář, Minařík M., Juřík a Svízela. Poločas tedy skončil přesvědčivým rozdílem 5:1.

Ve druhém poločase se již nehrál tak svižný a pohledný fotbal. Navíc se posledních 15 minut přehnal přes hříště nepříjemný déšť, který poměrně ovlivnil celkový dojem zápasu. Ve druhém poločase se brankově prosadil pouze střídající Pepc Juřík. Zápas tak skočil vysokým rozdílem 6:1.