Kudlov - Velký Ořechov

1:4

Góly VO: Minařík T. 2x, Maňásek, Čevela

Sestava VO: Gregor - Baďura, Kostelník(Mahdal), Kura, Minařík M.  - Maňásek, Sedlář, Čevela(Talaš), Svízela - Talášek(Juřík), Minařík T.

Zápas hraný na kvalitně střiženém hřišti asi před deseti dny, kdy na sekačce zrovna nefungoval zběrný koš začalo drtivou převahou hostí. Ořechovští byli v prvním poločase výrazně aktivnější a poměrně rychle se dostali do vedení, kdy své dva premiérové góly za VO vyslal Tomáš Minařík. Po jednom gólu navíc přidali Maňásek a Čevela. Domácím se podařilo snížit z penalty po klasicky neohrabaném faulu předstopera M. Minaříka.

Druhé dějství se prvnímu poločasu bohužel v kvalitě již nevyrovnalo. Rozkouskovaná hra po různých zdržováních, faulech a hledání míčů po lese musela být pro oko náročného ořechovského diváka poměrně nudnou podívanou. Za zmínku stojí pouze neuznaný gól střídajícího Juříka, který padl po krásné akci hostujícího týmu. Ořechovský kapitán Baďura se snažil domácím co nejvíce pomoc v jejich tragické hře a tak ve spolupráci s Mahdalem poslali do gólové akce domácího útočníka. Ten ale stejně jako ostatní domácí hráči v zakončení selhal. Zápas tak skončil výsledkem 1:4 a Velký Ořechov dosáhl druhé přesvědčivé letošní výhry.