A-tým

Velký Ořechov - Doubravy

1:2

Góly VO: Mahdal

Sestava VO: Gregor - Baďura, Minařík M., Kůra, Mahdal - Čevela, Maňásek, Svízela, Sedlář D. - Talášek( Juřík R.) , Minařík T(Grossert).

 

Luxusně střižené a mimořádně kvalitní hřiště na Velkém Ořechově slibovalo krásný a oboustraně vyhecovaný fotbal. Již podruhé se v této sezoně ze tří zápasů nepískal delegovaný rozhodčí, ale musel nastoupit jeho kolega náhradník, kterému naštěstí nevolno nebylo. Utkání začalo aktivně ze strany domácích, kteří ale nevyužili řady dobrých příležitostí. První gól přesto lovil ze své sítě hostující brankář, který nestačil na přesnou střelu Mahdala po nevydařeném přímém kopu domácího kapitána Baďury. Hosté brzy vyrovnali, po přímém kopu z 30-ti metrů Žaludka, který bohužel domácí brankář Gregor nedokázal vytěsnit. Stejnému hráči se podařilo ještě trefit v prní půli břevno. Poté již byli daleko aktivnější domácí hráči, kdy několikrát dobře vystřelil Sedlář, ale hostující brankář několik a výbornými zákroky gólu zabránil. Bohužel se do poločasu se domácím nepodařilo upravit skóre zápasu.

Do druhého poločasu vyběhl místo Taláška domácí důrazný útočník Radek Juřík. Velký Ořechov hrál po celou dobu druhého dějství lépe a měl více ze hry. Domácí ale  nedokázali využít ani velkého počtu přímích kopů a rohů, ze kterých Doubravám neustále hrozili. Největší šanci domácích spálil na sklonku utkání Maňásek, který trestuhodně neproměnil gólovou příležitost proti výbornému hostujícímu gólmanovi a nechal vyniknout ochannou síť. O chvíli později se hosté zmohli na svoji klíčovou akci, kdy využili nepřesné rozehrávky již v křeči hrajících domácích a doubravský Šmíd šťastně oběšel uklánějícího se kapitána Baďuru a s tečí obránce Mahdala se mu podařilo vstřelit šťastný gól. Byla to třetí střela hostů, které smřovala na bránu. Domácí již do konce zápasu nedokázali reagovat a tak se zrodila první prohra Velkého Ořechova v této sezoně.

Prosím kolegy novináře, aby opisovali články v plném znění bez jakýchkoliv úprav (pokud se nebude jednat o gramatické chyby) - některé kluky pak mrzí, že nejsou v novinách v plném znění... Děkuji - FotbalVO.cz

Sponzoři VO