A-tým

HÚK - Velký Ořechov

2:2

Góly VO: Tomáš Minařík, Talášek

Sestava: Gregor - Baďura, Kůra, Kopl, Minařík M. - Čevela (Juřík J.), Talášek, Sedlář, Svízela - Juřík R. (Grossert)  Minařík T. 

Z doslechu

Dnešní článek bude velmi netradiční a takříkajíc z druhé ruky. Utkání jsem bohužel neviděl, ale pro informace jsem se snažil přijít až ke zdroji a naslouchal jsem pozorně všem názorům. Utkání se hrálo v netradiční době v neděli dopoledne na hřišti v Doubravách, protože Hřivínův Újezd provádí na svém hřišti rekonstrukci zázemí.

Hosté nastoupili v mírně pozměněné sestavě, protože do utkání nemohli z nejrůznějších důvodů zasáhnout Kostelník, Maňásek nebo Mahdal. Naopak mohl poprvé v sezoně obout své nové nablýskané kopačky dnes hrající trenér Pavel Kopl. V prvním poločase byli podle zpráv lepší hosté a zaslouženě se dostali do vedení po gólu Tomáše Minaříka. Poté se domácím podařil obrat, kdy nejprve přímo z rohu po úhybu Kůry dal HÚK gól přímo z rohu. Poté po chybě přibetonovaného gólmana Gregora vstřelil gól na 2:1 Štěpaník. Hostům se podařilo vydolovat alespoň bod po přeném zásahu Taláška. Domácí kapitán Baďura tentokrát podle všeho odehrál zápas bez větších zaváhání, což je dobrá zpráva pro jeho početný fanclub. Naopak mírnou kritiku sklidil dnes nehrající trenér Greguš na jím provedená střídání. Všechny zprávy jsou ale bohužel neověřené a velmi subjektivní, proto se omlouvám všem, které jsem zapomněl v dnešním článku zmínit....

Velkoořechovským se tedy nepodařilo ani po druhé v místním derby vyhrát a ztráta na čelo tabulky se tak zvyšuje......

Sponzoři VO