Velký Ořechov - Mladcová B

1:4

Góly VO: Minařík Michal

Sestava VO: Sedlář A. - Kůra, Baďura (Talaš), Mahdal, Minařík M. - Maňásek, Svízela, Sedlář D., Čevela - Juřík R (Juřík J.), Minařík T.

Zápas hraný na pěkně střiženém hřišti, které bylo trochu tvrdé a listy spadené z místních bříz symbolizovaly nastávající podzim, který byl bohužel charakteristický i pro domácí tým. První poločas se hrál vcelku pohledný fotbal, kdy každou chvíli se hra přelévala z jedné strany na druhou a každé z mužstev mělo své šance i pološance. V první půli byl šťastnější tým Velkého Ořechova, který hrozil zejména ze standartních situací. Rohový kop Maňáska v pohodě dopravil do brány Michal Minařík. Další velké šance již v první půli nepřišly, obě mužstva hrála vcelku vyrovnanou partii. První poločas 1:0 pro VO.

FIASKO Velký Ořechov

Změna přišla ihned po přestávce. Velký Ořechov nastoupil do druhé půle úplně zastrašeně a nesmyslně "zalezle" a dopadl jako Řecko, které v minulých dnech navštívil trenér Greguš - totální krach. Do pěti minut byl zápas srovnán a další minuty znamenaly až trapné vystoupení domácího mužstva. Během dalších deseti minut již hosté vedli 3:1. Na vině tomu byl výkon celého mužstva. Neděláme to obvykle, ale budeme hodnotit hráče po hráči. Sedlář Adam - tragedie, Jarda Kůra - tragedie, Baďura Jiří - tragedie (pro fanclub: Jirka nebyl již před zápasem ve své kůži a proti svému domovskému týmu se mu evidentně nedařilo. Nebo nechtělo dařit? Zápas nedokončil pro unikátní zranění oka. Pokud v příštím týdnu potkáte piráta s páskou přes oko, může to být on). Milan Mahdal - tragedie, Michal Minařík - i přes gól to nebylo ono - tragedie, David Sedlář - tragedie, Lukáš Svízela - tragedie, Čevik - tragedie, Maňásek - tragedie, po obdržení kapitánské pásky od střídajícího Baďury zdechl úplně - asi na ní něco zbylo, Radek Juřík - tragedie, Tomáš Minařík - tragedie. Střídající hráči Pepc a Třpytka se již jen dosadili do neúspěšné mozaiky. Hodnocení je pouze z druhého poločasu. Hosté přidali do rozložené obrany ještě jeden gól a asi pět dalších gólovek. Takto se o postup bohužel nehraje. Nefungovala komunikace, nefungovalo nasazení a hlavně nefungovalo sebevědomí. Příští zápas hrajeme již v 10:00 v neděli na pouť proti Provodovu. Napravíme to?