Velký Ořechov - Jaroslavice B

9:3

Góly VO: Čevela 3x, Minařík T. 2x, Minařík M., Talaš, Baďura, Sedlář

Sestava VO: Gregor - Mahdal, Kostelník, Juřík, Kůra - Talášek, Sedlář (Talaš), Maňásek, Minařík M. - Minařík T. (Baďura), Čevela

Nedělní zápas se hrál za pěkného podzimního počasí ve Velkém Ořechově. Domácí nastoupili v pozměněné sestavě oproti minulému týdnu hlavně kvůli zraněním Kopla, Svízeli a Baďury. Velký Ořechov začal aktivněji a měl více ze hry. Jako první se prosadil střelou z velkého vápna Tomáš Minařík. Chvíli na to utekl domácí obraně Čevela a zvýšil na 2:0. Klid na kopačky domácích přinesl Michal Minařík, který prostřelil hostujícího brankáře z hranice vápna. Poté domácí mírně polevili a nechali Jaroslavice snížit na 3:1. Do poločasu ještě zvýšil vedení druhým gólem Tomáš Minařík. I přes vysoké vedení nebyla hra díky nepřesnostem moc pohledná.

Do druhého poločasu nastoupili domácí opět aktivněji a mezi střelce se zapsal David Sedlář. Domácí trenér Greguš poté provedl dvě střídání, díky kterým se hra ještě více oživila a Velký Ořechov dál postupně navyšoval skóre. Po druhé v zápase se trefil Roman Čevela, sedmý gól vstřelil střídající Baďura, který po pěkné akci na dvakrát se štěstím dopravil míč do brány. Chladnokrevnost a pevné nervy ale neprokázal ani při zahrávání penalty, která byla nařízena na domácího kapitána. Baďura poslal míč pouze do břevna a od kterého se po odrazu pokusil ohrozit gólmana nedůraznou hlavičkou. Domácí si poté vybrali slabou pětiminutovku, kdy nechali Jaroslavice dvakrát snížit. Do konce zápasu se ještě prosadil i druhý střídající hráč Talaš, který skóroval z rohu. Vysokou výhru podtrhl v závěru ještě Roman Čevela, který tak završil svůj hattrick.