A-tým

Doubravy - WVO

1:3

Sestava VO: Minařík VL. - Stopér1, Stopér2, Minařík T., Zábojník D. (Baďura) - Sedlář, Talášek, Svízela D, Kostelník, Maňásek - Kopl

Góly VO: Maňásek 2x, Minařík T.

Tradiční derby v Doubravách bylo pro Warriors zároveň posledním zápasem podzimní části sezóny. Hosté začali dobře a již po několika minutách převzali iniciativu. Penaltu na kapitána Sedláře proměnil Maňásek. Poté domácí začali lehkovážně hrajícím stopérům Warriors zatápět a brankář Minařík tak musel zasahovat proti nedůrazným, ale gólovým šancím doubravských. Naopak na druhé straně se opět prosadil zpoza vápna Maňásek a dal tak konečnou podobu poločasovému výsledku.

Ve druhém poločasu byla hra vcelku vyrovnaná a hosté klidně hlídali svůj dvougólový náskok. Bohužel po jednom z rohových kopů se domácím podařilo snížit. Hra se na hřišti přitvrdila, což vyplynulo ve vyloučení hned dvojice hráčů. Zákeřně kolenem do hlavy faulujícího domácího Šmída a "hokejově" mstícího se Maňáska. Jen doufám, že si doubravský obránce ve své omezenosti tuto prasárnu zcela jasně neuvědomil, protože se mi ani nechce domýšlet, co všechno se mohlo stát. 

Zápas se pak hrál dále v ostřejším duchu, ale více z toho vytěžili hosté, kterým se zásluhou trestného kopu Tomáše Minaříka podařilo navýšit náskok a ve finále tak dosáhnout dalšího vítězství.

Děkujeme velkému počtu fanoušků, že nás přijeli z kopce podpořit.. 

Sponzoři VO